کاربردهای تلفن بی‌سیم پاناسونیک مدل KX-TG3711

 • صفحه نمایش
  این مدل از گوشی تلفن بی سیم پاناسونیک دارای یک صفحه نمایش LCD 1.8 اینچی است و می‌توان برای راحتی در استفاده آن را بر روی دیوار نصب کرد. با وجود صفحه نمایش LCD 1.8 اینچی این گوشی در تاریکی می‌توانید به راحتی با آن کار کنید. این گوشی تلفن پاناسونیک برای کاربری‌های سنگین بسیار مقاوم است و می‌توانید در هر جایی که فکر می‌کنید دسترسی به آن آسان‌تر است نصبش کنید.
 • پشتیبانی از فرکانس 2.4 گیگاهرتز
  گوشی تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG3711 از فرکانس 2.4 گیگاهرتز پشتیبانی می‌کند که این امر کیفیت سیگنال بسیار خوبی را فراهم می‌کند و همچنین احتمال قطعی تماس‌ها را کاهش می‌دهد.
 • صفحه کلید راحت
  این دستگاه تلفن قابل حمل طراحی بسیار زیبایی دارد که کاربری آن را تسهیل می‌نماید. تایپ کردن با صفحه کلید این گوشی راحت است و حروف و اعداد به خوبی بر روی کلیدها چاپ شده‌اند و خوانا هستند.
 • باتری Ni-MH
  باتری نیکل ـ هیدرید فلز (Ni-MH) پتانسیل تراکم انرژی‌های بیشتر را دارد. این باتری امکان 10 ساعت مکالمه بدون وقفه را فراهم می‌کند، البته باید آن را 7 ساعت در شارژ قرار دهید. این گوشی تلفن پاناسونیک تا 144 ساعت در حالت استندبای کار می‌کند.
 • امکان استفاده در هنگام قطعی برق
  گوشی تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG3711 در هنگام قطعی برق از انرژی ذخیره شده در پایه خود استفاده می‌کند پس در هنگام قطعی برق نیز می‌توانید از آن استفاده نمایید.