کاربردهای تلفن بی‌سیم پاناسونیک KX-TGC210

  • صفحه نمایش صفحه‌نمایش به‌کار‌رفته در گوشی تلفن بی‌سیم KX-TGC210 از نوع تک‌رنگ بوده و به نور پس‌زمینه مجهز است. این صفحه‌نمایش در ابعاد 1.6 اینچ و 103 × 65  طراحی شده است.
  • حافظه داخلی تا 50 شماره از مخاطبین موردعلاقه‌ی خود را می‌توانید در دفترچه‌ی تلفن KX-TGC210 ذخیره کنید؛ همچنین در صورت ذخیره‌بودن مخاطب در دفترچه تلفن، به هنگام زنگ‌خوردن، گوشی با استفاده از قابلیت «Caller ID» نام مخاطب را روی صفحه‌نمایش گوشی بی‌سیم نمایش خواهد داد. حافظه‌ی گوشی تا 50 شماره از مخاطبینی را که با شما تماس گرفته‌اند نمایش می‌دهد؛ همچنین در صورت پشتیبانی مخابرات منطقه‌ای شما از قابلیت «Call Waiting Caller ID»  اگر در حال مکالمه باشید و مخاطب دیگری با شما تماس بگیرد، (به‌شرط فعال بودن پشت‌خطی) شماره‌ی تماس‌گیرنده‌ی دوم روی صفحه‌نمایش نشان داده خواهد شد. به‌عنوان یکی از ویژگی‌های محبوب، گوشی تلفن KX-TGC210 قادر است تا 30 شماره از مخاطبان ناخواسته‌‌ی شما را ذخیره کرده و در صورت تماس آنان، آن‌ها را رد تماس «Block» کند. البته شایان‌ذکر مجدد است که موارد ذکرشده در صورتی عمل می‌کنند که قابلیت‌های ذکرشده در منطقه‌ی مخابراتی کاربر پشتیبانی شده و فعال باشد.
  • زنگ و صدا صدای شفاف و حالت بلندگو از دیگر ویژگی‌های گوشی تلفن پاناسونیک مدل KX-TGC210 می‌باشد. 15زنگ برای گوشی تلفن بی‌سیم پاناسونیک KX-TGC210 در نظر گرفته‌شده که 5 عدد از نوع زنگ‌های کلاسیک و 10 عدد ملودی هستند که در شش حالت بلندی زنگ و یک حالت OFF قابل‌تنظیم‌اند. دکمه‌های HOLD، MUTE، FLASH  از دیگر موارد موجود روی صفحه‌کلید تلفن مدل  KX-TGC210هستند. قابلیت دیگری به نام «Locator» به کاربر اجازه می‌دهد تا در صورت گم‌شدن گوشی بی‌سیم با فشار دکمه‌ای روی پایه‌، زنگ گوشی بی‌سیم را به صدا درآورد.
  • فرکانس دستگاه دستگاه «KX-TGC210» ساخت شرکت «Panasonic» تلفنی بی‌سیم از نسل جدید تلفن‌های این شرکت است که از فرکانس 1.9 گیگاهرتز DECT استفاده می‌کند. شاید مطلع باشید که فرکانس 1.9 گیگاهرتز حداقل تا به امروز، مخصوص تلفن‌های همراه بود و برخلاف فرکانس‌های دیگر مانند 2.4 گیگاهرتز در دستگاه‌های دیگر مانند مودم‌های بی‌سیم استفاده نمی‌شد؛ ازاین‌رو این تلفن تداخلی با این دستگاه‌ها نخواهد داشت و تجربه‌ی تلخ نویز در مکالمات تلفنی تکرار نخواهد شد. KX-TGC210 با 60 کانال در این فرکانس عمل کرده و یک خط تلفن را پشتیبانی می‌کند.
  • ویژگی حالت Eco حالت صرفه‌جویی در مصرف برق هوشمند (Intelligent Eco Mode)مصرف انرژی را تا 3.5 درصد نسبت به حالت عادی کاهش داده و سیگنال خروجی را نیز تا 90 درصد کاهش می‌دهد. حالت Eco مصرف برق دستگاه‌ را در مواقعی که گوشی بی‌سیم به پایه نزدیک است کاهش می‌دهد و با دورشدن گوشی بی‌سیم، مصرف برق را برای حفظ ارتباط مطلوب تلفنی افزایش می‌دهد. این قابلیت از هدررفتن انرژی جلوگیری می‌کند، عمر باتری گوشی بی‌سیم افزایش می‌یابد و کاربر دیرتر مجبور می‌شود که گوشی را برای شارژ روی پایه قرار دهد. هنگامی که گوشیKX-TGC210  پاناسونیک را در حالت Eco قرار دهید می‌توانید تا 10 ساعت با خانواده و دوستان خود مکالمه داشته باشید، همچنین در حالت استندبای نیز تا 144 ساعت شارژ دارد. البته میزان کلی عمر باتری به فاصله‌ی کاربر به پایه در هنگام مکالمات تلفنی بستگی دارد. این قابلیت نه‌تنها عمر باتری را افزایش می‌دهد؛ بلکه برای محیط‌زیست هم مفید است. زمانی که حالت Eco را فعال می‌کنید بر روی صفحه LCD نمایش داده می‌شود.  دو باتری « AAA نیم‌قلمی» از نوع «Ni-MH» قابل‌شارژ، برق مصرفی گوشی بی‌سیم را تأمین کرده و تا 10 ساعت مکالمه و 144 ساعت حالت آماده‌به‌کار را پشتیبانی می‌کنند.
  • ویژگی Night Mode ویژگی حالت شب (Night Mode) در گوشی تلفنKX-TGC210  به کاربر اجازه می‌دهد تا زمانی را در شبانه‌روز انتخاب کند و گوشی را برای مدت زمان دلخواه در حالت بی‌صدا قرار دهد که طی این زمان، تلفن زنگ نخورد. این ویژگی در زمان‌های استراحت مثل ناهار خوردن و یا شب هنگام بسیار مناسب است و زنگ تلفن مزاحم استراحت افراد نمی‌شود.