کاربردهای تلفن بی‌سیم پاناسونیک KX-TG6461

  • گوشی تلفن پایه و اصلی کاملاً واضح است که گوشی تلفن اصلی مانند یک پایگاه برای گوشی بی‌سیم محسوب می‌شود. گوشی تلفن بی‌سیم پاناسونیک مدل KX-TG6461 یک گوشی مستقل و مدرن است و دارای ویژگی‌های مفید بسیاری است.
  • کیفیت صدا یک بلندگو با کیفیت صدای بسیار عالی بر روی گوشی تلفن پاناسونیک مدل KX-TG6461 تعبیه شده است که می‌توانید در مکالمات خود از آن استفاده نمایید. از دیگر قابلیت‌های این گوشی حفاظت در برابر قطعی برق، caller ID با قابلیت مسدودسازی تماس‌ها و دفترچه تلفنی با قابلیت ذخیره 100 نام و شماره تلفن می‌باشد. این مدل گوشی تلفن پاناسونیک دارای 16 زنگ تلفن چندصدایی (پلی‌فونیک) می‌باشد.
  • چند منظوره با قابلیت اعمال تنظیمات گوناگون گوشی تلفن پاناسونیک مدل KX-TG6461 برای استفاده در موقعیت‌هایی که به تلفنی ثابت نیاز دارید مناسب است، مانند محل کار یا خانه، همچنین گوشی بی سیم آن این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد که در اطراف خانه یا محل کار خود نیز از آن استفاده نمایید. بنابراین در مواقعی که باید آیتمی خاص یا موجودی انبار را بررسی کنید نیازی نیست تا مخاطب خود را پشت خط معطل کنید چراکه می‌توانید گوشی بی سیم را همراه خود ببرید.
  • گوشی بی‌سیم با کیفیت گوشی بی سیم دارای صفحه نمایش LCD 1.8 اینچی است، نور صفحه کهربایی رنگ بوده و از کلیدهای بزرگ در صفحه کلید استفاده شده که فاصله مناسبی از یکدیگر دارند در نتیجه شماره‌گیری با این گوشی بسیار راحت خواهد بود. می‌توانید گوشی بی سیم و پایه شارژ کننده آن را در هر جایی که مایلید قرار دهید، سیستم گوشی بی سیم با GAP سازگار بوده و می‌توان تا 6 گوشی بی سیم را به دستگاه وصل کرد. می‌توان از گوشی بی سیم جهت انجام تمامی عملکردهای منشی تلفنی از جمله دریافت تمامی پیام‌ها و بازپخش آن‌ها استفاده نمود. جهت شارژ گوشی بی سیم باید آن را بر روی پایه مخصوص خودش قرار داد.
  • بهره‌مندی از تکنولوژی Eco پاناسونیک گوشی تلفن پاناسونیک مدل KX-TG6461 دارای قابلیت صرفه‌جویی در انرژی است و از تکنولوژی Eco پاناسونیک بهره می‌برد که در حالت استندبای مصرف انرژی را تا 34% کاهش می‌دهد.