کاربردهای تلفن بی‌سیم پاناسونیک KX-TG6821

  • طراحی و ساخت گوشی تلفن بی‌سیم پاناسونیک مدل KX-TG6821 نسبت به بودجه‌ای که برایش هزینه می‌کنید دارای ظاهری زیباست و حس خوبی را منتقل می‌نماید. طراحی آن بسیار مدرن بوده و رنگ‌های سیاه و نقره‌ای نیز ترکیب زیبایی را در کنار یکدیگر به وجود آورده‌اند. دکمه‌های این گوشی دارای فاصله مناسب از یکدیگر بوده و لمس آن‌ها نیز خوشایند است. همچنین صفحه نمایش آن کاربرپسند بوده و ظاهری خوب دارد که خواندن از روی آن را آسان می‌کند. پایه این گوشی براق بوده و دارای شمارنده پیام است که از طریق آن می‌توانید تعداد پیام‌های صوتی خود را مشاهده نمایید. طراحی این مدل از طراحی‌های گذشته گوشی‌های تلفن بی سیم پاناسونیک ظریف‌تر است و در نتیجه فضای کمتری را اشغال می‌کند.
  • راحتی نصب و استفاده حتی اگر زیاد با تکنولوژی سر و کار نداشته باشید نیز نصب مدل KX-TG6821 پاناسونیک کار سختی نخواهد بود و با استفاده از دفترچه راهنما می‌توانید به راحتی آن را نصب و راه‌اندازی کرده و کاربرد کلیدها را یاد بگیرید. رابط منوی تعبیه شده در گوشی به خوبی طراحی شده که هم دارای آیکون و هم دارای متن است، در نتیجه می‌توانید چیزی را که به دنبالش هستید به راحتی بیابید. صفحه نمایش آن بسیار واضح بوده و می‌توانید به راحتی میزان نور صفحه را تنظیم نمایید تا بتوانید راحت‌تر شماره‌گیری کرده و جزئیات تماس گیرنده را بهتر مشاهده کنید.
  • کیفیت صدا کیفیت صدای گوشی‌های تلفن بی سیم پاناسونیک همواره خوب بوده و در مدل KX-TG6821 نیز این سنت ادامه یافته، به علاوه اینکه تکنولوژی کاهش صدای محیط (Noise reduction) نیز در آن تعبیه شده است. این تکنولوژی صدای محیط را تا 75% کاهش می‌دهد. کیفیت صدا، شفافیت و بلندی صدای بلندگو (اسپیکر) برای گوشی تلفنی در این محدوده قیمت به طور قابل توجهی خوب است.
  • طول عمر باتری طول عمر باتری گوشی تلفن مدل KX-TG6821 پاناسونیک بسیار عالیست، حتی بدون قرار دادن آن در حالت ECO (که انرژی را ذخیره می‌کند) می‌توان مکالمات طولانی مدت داشت و حتی ممکن است روزها نیازی به شارژ کردن گوشی نباشد. این مدل همچنین امکان استفاده در زمان قطعی برق را دارا می‌باشد. در صورت شارژ کامل باتری می‌توان 15 ساعت مکالمه مداوم داشته و در حالت استندبای نیز برای 170 ساعت باتری دارد.