کاربردهای تلفن بی‌سیم پاناسونیک KX-TG6671

 • تکنولوژی DECT 6.0 Plus
  کیفیت صدای فوق‌العاده و برد عالی تلفن‌های DECT 6.0 گوشی‌های تلفن را وارد سطح جدیدی کرده است. اصلاح خطای فرکانس در این محصول تا 80x افزایش یافته است و موجب شده کیفیت صدا بهبود یافته و برد انتقال بیشتر شود.
 • ذخیره انرژی (Power Back-Up Operation)
  در صورت قطعی برق چه اتفاقی برای گوشی تلفن می‌افتد؟ نگران نباشید، با در اختیار داشتن گوشی تلفن پاناسونیک مدل KX-TG6671B که دارای قابلیت ذخیره انرژی می‌باشد در هنگام قطعی برق نیز می‌توانید از گوشی تلفن استفاده نمایید.
 • حالت هوشمند Eco
  این ویژگی هوشمندانه جدید موجب شده تا در صورت استفاده از گوشی بی سیم در نزدیکی پایه گوشی مصرف انرژی کاهش یابد. این ویژگی نه تنها امکان زمان مکالمه را افزایش می‌دهد بلکه برای محیط زیست نیز مفید می‌باشد. زمانی که برای برقراری ارتباط گوشی بی سیم با پایه گوشی انرژی کمتری مصرف می‌شود طول عمر باتری بیشتر شده و در نتیجه کمتر به شارژ مجدد نیاز است، در نهایت باتری‌های کمتری تبدیل به زباله می‌شوند.
 • محدوده برد
  وضوح صدا در محدوده بردهای زیاد از ویژگی‌های گوشی‌های تلفن بی سیم پاناسونیک است. این محصول دارای تکنولوژی افزایش محدوده برد (Range Boost) است که برد گوشی را نسبت به نسل قبل گوشی‌ها تا 20 درصد افزایش داده است، بنابراین در حین راه رفتن نیز می‌توانید به مکالمه خود ادامه دهید.
 • Caller ID
  این ویژگی به شما کمک می‌کند تا بدون نیاز به پاسخ دادن به گوشی تلفن بتوانید مخاطب خود را شناسایی نمایید. گوشی‌های تلفن پاناسونیک با استفاده از تکنولوژی تبدیل متن به گفتار ویژگی Caller ID گویا را در این مدل تعبیه کرده‌اند که هنگام دریافت تماس اطلاعات مخاطب را برای شما بازگو می‌کند. چه چیزی راحت‌تر از این؟
 • اکولایزر صدا
  میزان شنوایی افراد متفاوت است. پاناسونیک جهت بالا بردن شفافیت صدا و یا سازگار کردن صدای گوشی تلفن با میزان شنوایی قابلیت اکولایزر را در این مدل تعبیه کرده است. این ویژگی منحصر به فرد به شما اجازه می‌دهد تا میزان بمی صدا، محدوده وسط و تیزی صدا را تنظیم نمایید تا بتوانید صدا را با شفافیت مورد نظر خود بشنوید.