کاربردهای تلفن بی‌سیم پاناسونیک مدل KX-TG6811

  • مسدودسازی تماس‌ها می‌توان با استفاده از امکان مسدودسازی تماس‌ها در گوشی تلفن پاناسونیک مدل KX-TG6811، تماس‌های ناخواسته و مزاحم را مدیریت کرد. این کار نیاز به اشتراک در سرویس Caller ID دارد و به محض عضویت می‌توانید شماره‌های مورد نظر خود را مسدود نمایید. Caller ID امکان Caller ID موجب شده تا در صورت دریافت تماس، اطلاعات تماس گیرنده بر صفحه نمایش داده شود. بدین ترتیب می‌توانید اطلاعات 50 تماس اخیر را از آخرین تماس دریافت شده تا قدیمی‌ترین آن‌ها مشاهده نمایید.
  • ذخیره مخاطب در دفترچه تلفن دیجیتال همچنین می‌توان تا 120 مخاطب را در حافظه این مدل از گوشی تلفن پاناسونیک ذخیره کرد. دفترچه تلفن دیجیتال تعبیه شده در این گوشی شما را از شماره‌گیری دستی بی نیاز می‌کند. فقط کافیست تا نام مورد نظر خود را جستجو کرده و مخاطب مورد نظر خود را انتخاب کنید تا به صورت خودکار شماره‌گیری شود.
  • شی یاب (key finder) می‌توانید امکان شی یاب (key finder) این مدل را به صورت جداگانه خریداری نمایید. با نصب شیء یاب بر روی کلیدها، سوئیچ و ... می‌توانید در صورت گم شدن‌شان به وسیله گوشی محل آن‌ها را تعیین کرده و به راحتی پیدایشان نمایید. شیء یاب می‌تواند اشیاء گم شده تا 200 متری گوشی تلفن را پیدا کند. هنگامی که دکمه key finder را فشار می‌دهید یک صدای بوق بلند ایجاد می‌شود. می‌توانید تا 4 key finder را به گوشی متصل نمایید.
  • حالت شب (Night Mode) می‌خواهید بخوابید یا بچه را بخوابانید و نمی‌خواهید تلفن مزاحم‌تان شود؟ به راحتی می‌توانید ساعت‌هایی که نمی‌خواهید گوشی تلفن زنگ بخورد را تنظیم نمایید. با فعال‌سازی Night Mode زنگ گوشی خاموش شده و در صورت دریافت تماس صفحه گوشی در حالت بدون صدا فقط روشن و خاموش می‌شود.
  • استفاده آسان به علاوه صفحه نمایش بزرگ و منوهای کاربرپسند، این گوشی دارای یک کلید هوشمند است که دسترسی به امکاناتی که بیشتر مورد استفاده قرار می‌دهید را آسان می‌کند، امکاناتی نظیر: تماس‌های از دست رفته، گذاشتن بر روی بلندگو و قطع کردن آلارم گوشی. گوشی تلفن پاناسونیک مدل KX-TG6811 طوری طراحی شده که به راحتی قابل نصب و راه‌اندازی است.
  • طول عمر زیاد باتری با توجه به اینکه گوشی تلفن پاناسونیک مدل KX-TG6811 یک گوشی تلفن مقرون به صرفه محسوب می‌شود اما طول عمر باتری آن در صورت مکالمه مداوم 15 ساعت و در حالت استندبای به 170 ساعت می‌رسد. با فشردن دکمه ECO تعبیه شده بر روی این مدل می‌توانید مصرف انرژی را کاهش دهید.