کاربردهای تلفن بی‌سیم پاناسونیک KX-TGD320

 • منشی تلفنی
  گوشی تلفن بی‌سیم پاناسونیک مدل KX-TGD320 مجهز به منشی تلفنی است و تماس گیرنده می‌تواند تا 30 دقیقه پیام صوتی بگذارد، همچنین می‌توانید تماس‌های خود را ضبط کنید. هم از روی پایه گوشی و هم از روی خود گشی می‌توانید به این امکان دسترسی داشته باشید.
 • دفترچه تلفن
  می‌توانید در دفترچه تلفن گوشی تا 120 مخاطب را ذخیره کنید که این کار برقراری تماس با دوستان و خانواده را بسیار آسان می‌کند. این دفترچه تلفن همچنین دارای یک لیست سیاه می‌باشد که می‌توانید شماره‌هایی که نمی‌خواهید تماس‌هایشان را دریافت کنید در آن لیست قرار دهید، ظرفیت این لیست 50 شماره می‌باشد.
 • حالت شب (Night Mode)
  گوشی تلفن بی‌سیم پاناسونیک مدل KX-TGD320 دارای ویژگی حالت شب (Night Mode) می‌باشد که می‌توانید در بازه زمانی دلخواه خود زنگ گوشی را در حالت بی‌صدا قرار دهید، در این صورت هنگام دریافت تماس فقط نور صفحه نمایش گوشی روشن و خاموش می‌شود.
 • اکولایزر
  بر روی گوشی تلفن بی‌سیم پاناسونیک مدل KX-TGD320 یک اکولایزر وجود دارد که می‌توانید از طریق آن صدای مکالمات خود را تنظیم نمایید، یک ویژگی جذاب که به شما اجازه می‌دهد تا کنترل بیشتری بر روی کیفیت صدای مکالمات خود داشته باشید.
 • سیستم نظارت بر کودک
  گوشی تلفن بی‌سیم پاناسونیک مدل KX-TGD320 برای کسانی که بچه دارند بسیار کاربرد دارد زیرا به وسیله آن می‌توانید از راه دور بر روی کودک خود نظارت داشته باشید. می‌توانید گوشی را تنظیم کنید تا در یک آستانه صدایی خاص فعال شود و با یک گوشی بی سیم دیگر یا شماره دیگر تماس برقرار کند، این کار به شما اجازه می‌دهد تا سر و صداهای اتاق کودک را بشنوید.
 • سیستم امنیتی گوشی
  سیستم امنیتی گوشی تلفن بی‌سیم پاناسونیک مدل KX-TGD320 به نحوی است که تمام ارتباطات میان گوشی و پایه گوشی را رمزگذاری کرده و رمز عبور آن به طور دوره‌ای تغییر می‌کند تا امنیت در سطح بالایی حفظ شود.
 • امکان استفاده در زمان قطعی برق
  این گوشی دارای قابلیت Power back-up operation می‌باشد که به شما اجازه می‌دهد در هنگام قطعی برق نیز بتوانید از آن استفاده نمایید. این گوشی همچنین دارای ویژگی Eco Mode Plus می‌باشد که در واقع پایه را تا زمان استفاده مجدد و یا دریافت تماس خاموش نگاه می‌دارد.