کاربردهای تلفن بی‌سیم پاناسونیک KX-TG3811

 • فرکانس 2.4 گیگاهرتز
  تکنولوژی Dect Plus کیفیت صدا را به عالی‌ترین حد ممکن رسانده و برد گوشی‌های DECT 6.0 را وارد مرحله جدیدی کرده است. افزایش فرکانس اصلاح خطا تا 80x موجب بهبود کیفیت صدا شده و محدوده برد گوشی را نیز گسترش داده است.
  این تکنولوژی طوری مهندسی شده که با فرکانس 1.9 گیگاهرتز نیز کار می‌کند و گوشی‌های تلفن DECT 6.0 ما با دیگر دستگاه‌های بی سیم و لوازم خانگی دیگر مشکلی نخواهند داشت. چون این تکنولوژی دیجیتال است از محدوده برد و صدای شفاف آن قطعاً لذت خواهید برد.
 • سیستم ذخیره انرژی
  در هنگام قطعی برق چه اتفاقی برای گوشی تلفن شما خواهد افتاد؟ در این مدل از گوشی‌های تلفن پاناسونیک بکارگیری تکنولوژی Power Back-Up Operation (سیستم ذخیره انرژی) موجب می‌شود که گوشی به کار معمول خود ادامه دهد. در هنگام قطعی برق یک باتری پشتیبان قوی انرژی لازم برای گوشی تلفن را تامین خواهد کرد در نتیجه می‌توانید طبق معمول از آن استفاده نمایید. گوشی‌ بی سیم خود را همواره بر روی پایه قرار دهید تا در مواقع ضروری شارژ لازم را داشته باشد.
 • Caller ID
  با وجود این ویژگی دیگر نیازی نیست تا جهت شناسایی تماس گیرنده حتماً تماس خود را پاسخ دهید یا حتی جهت تشخیص مخاطب خود به صفحه نمایش گوشی نگاه کنید، زیرا گوشی تلفن پاناسونیک مدل KX-TG3811 از تکنولوژی تبدیل متن به گفتار بهره می‌برد و هنگام زنگ خوردن گوشی در بین زنگ‌ها اطلاعات تماس گیرنده را به صورت صوتی برای شما می‌خواند.
 • آلارم و یادآور
  گوشی تلفن پاناسونیک مدل KX-TG3811 دارای آلارم گویا است، مثلاً با تنظیم ساعت برای نهار با گفتن عبارت "وقت نهار است! " به شما اطلاع می‌دهد، یا هنگامی که باتری گوشی تلفن کم باشد با گفتن عبارت "لطفاً گوشی تلفن را شارژ کنید! " این موضوع را به شما یادآوری می‌کند.
 • باتری‌های قابل شارژ
  اگر از گوشی بی سیم در نزدیکی پایه گوشی استفاده نمایید این ویژگی به طور خودکار مصرف انرژی را کاهش می‌دهد. این امکان هم مدت زمان امکان مکالمه را افزایش داده و هم برای محیط زیست مفید است. زمانی که گوشی بی سیم جهت ارتباط با پایه نیاز به انرژی کمتری داشته باشد طول عمر باتری افزایش می‌یابد، در نتیجه نیاز به شارژهای مکرر کمتر شده و در نهایت باتری‌های کمتری تبدیل به زباله می‌شوند.
 • محدوده برد بالا
  شفافیت صدا در بردهای طولانی از مشخصه‌های گوشی‌های تلفن پاناسونیک است. در گوشی تلفن پاناسونیک مدل KX-TG3811 تکنولوژی افزایش محدوده برد (Range Boost) استفاده شده است. یک آنتن در پایه گوشی تعبیه شده که نسبت به نسل قبلی گوشی‌های تلفن پاناسونیک محدوده برد را تا 20% افزایش داده است، بنابراین در حین راه رفتن می‌توانید مکالمه خود را به راحتی انجام دهید.
 • اکولایزر
  میزان شنوایی افراد متفاوت است. پاناسونیک جهت بالا بردن شفافیت صدا و یا سازگار کردن صدای گوشی تلفن با میزان شنوایی قابلیت اکولایزر را در این مدل تعبیه کرده است. این ویژگی منحصر به فرد به شما اجازه می‌دهد تا میزان بمی صدا، محدوده وسط و تیزی صدا را تنظیم نمایید تا بتوانید صدا را با شفافیت مورد نظر خود بشنوید.